| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o intrebare si as dori un raspuns cat se poate de serios. E posibil ca dupa atingerea penisului cu foarte putin lichid seminal in varf pe labii sa cauzeze o problema de insarcinare? si dupa ejaculare o mica parte din sperma a fost stearsa cu un servetel umed si din neatentie zona genitala a fost stearsa cu acelasi servetel..sunt sanse de a ramane insarcinata? Rog raspunsuri serioase

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu. Daca nu a fost ejaculare in vagin in nu se pune problema vreunei sarcini.

| Necunoscut112 a răspuns:

Ai mai pus întrebarea asta şi ţi s-a răspuns suficient.