| Donteatmycookie a întrebat:

am si eu o intrebare(va rog seriozitate)Unui baiat ii place de mine (toata clasa stie si multe sunt invidioase)si mie imi place de el (nu stie nimeni din cls cred ca doar el si pretena mea cea mai buna )... el mi-a zis de cateva ori si chiar si in fata si face multe gesturi dupa care se vede (ma ia in brate vrea sa ma pupe {pe obraz})ce pot sa fac adica imi place de el si vreau sa fim preteni da nu sa ne pupam si chestii de astea big grin?

4 răspunsuri:
| Calinush a răspuns:

Vreti sa fiti prieteni dar nu sa va pupati laughing

Atunci ramaneti colegi de clasa si atat!

| Iuliaaa_5786 a răspuns:

Buna.

Pai esti foarte timida (asta deduc eu din expresia "vreau sa fim prieteni da nu sa ne pupam").
Pai. Un cuplu trebuie sa se "pupe". Nu ti se pare normal?
Vorbeste cu el. Spune-i ca vrei sa fiti impreuna si.Mai usor cu pupatul. O sa inteleaga!

| Maryabaii a răspuns:

Combina-te cu el si spune-i ca vrei sa te vada colegii tai sau sa afle cineva.

| alecsa98 a răspuns:

Ideea e la tine ca vreti sa fiit impreuna. dar amandoi sunteti timizi(mai mult tu)...