| alexialle a întrebat:

Heei.De o luna cunosc un baiat si am iesit de 2 ori.Ne-am luat in brate, ne pupam pe obraz, ne tineam de mana. Dar nu m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el. Oare vrea sa fie cu mine?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Mai bine fapte decat cuvinte goale!

| TwiXXXie a răspuns:

Da, vrea sa fie cu tine. Si eu mai practic aceasta "metoda" pentru ca sunt timid happy

| daniellllaaaa a răspuns:

Poate te considera deja iubita lui happy dupa ce ai spus sigur te place dar poate e mai timid. Incearca sa afli prin intermediul unui prieten daca vrea sa fie cu tine sau daca nu esti timida poti chiar tu sa il intrebi.

| NeWbiE2111 a răspuns:

Buna,poate e timid fa tu pasul urmator.