| ZEYN a întrebat:

am si eu o mica problema si vreau un sfat de la cei poate trecuti prin asa ceva, eu si prietena mea trebuia sa ne intalnim azi la 22 nu neam mai vazut de 2 saptamani de cand sora sa a avut probleme de sanatate si s-a dus cu ea la oras, mentionez ca suntem de la sat... si azi am facvut un fel de criza de nervi ca nu a venit, ne-am certat 5 minute si ne-am impacat mi-a spus ca ma iubeste dar trebuie sa o inteleg... eu i-am spus cum poate sa steie sa nu ma vada macar 5 min mntionez ca i-am zis sa ma sune cand vrea sa ne vedem si am intrebat-o cum poate sa teie fara sa ma vada si nu mi-a raspuns nici acum, imi fac griji sad un sfat va rog prieteni TPU o seara minunata

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asa sunt fetele, mai fitoase si face parte din farmecul tineretii.

| ZEYN explică (pentru neutrino):

Bun si cum rezolv problema?

| neutrino a răspuns (pentru ZEYN):

N-ai inteles ca nu ai nici o problema? Asa se comporta o fata normala!

| ZEYN explică (pentru neutrino):

Ok bunnn credeam ca am o problema happy sunt prea ciudate cateodata laughing

| Bellatores a răspuns (pentru ZEYN):

Mereuwinking

| ZEYN explică (pentru Bellatores):

Sacum sa o las pe ea sa imi dea mesaj laughing nu imi place sa fac ca am uitat intrebarealaughing

| Bellatores a răspuns (pentru ZEYN):

A mea sta pe fb si o doare in cur de mine..bagaMIAS...sad pff

| ZEYN explică (pentru ZEYN):

Stiu tocmai ti-am raspuns sad