| geanina_5453 a întrebat:

am si eu o nelamurire...am av mici usturimi vaginale si urina usor rozalie.am facut tratament cu nolicin 14 zile nu mai am usturimi, urina e normala.ma dor putin rinichii cand merg mai mult.am facut sex protejat in 23 iunie si ciclul ar trebui sa imi vina pe 1 iulie.problema e ca de 3 zile imi curge putin lichid maroniu cam o picatura pe zi...mentionez ca am 20 de ani si relatie sexuala cu acelasi partener de 4 ani. vr un sfat.in afara de mers la doctorsad

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu exista alt sfat decat sa te duci la ginecolog. Nu inteleg de ce ai evita, avand de atatia ani viata sexuala, ar trebui deja sa ai un ginecolog si sa te fi dus la muuuulte consulturi ginecologice.

| Anca a răspuns:

Ai o infectie urinara. Iar picatura de lichid maroniu, sa nu fie inchipuiri de ale tale.

| anonim_9938 a răspuns:

Pai este cel mai bine sa te duci la un doctor
in treburi serioase ar trebui sa nu te iei dupa noi
tu vei avea de suferit