| Alexandrabuo a întrebat:

Buna am si eu o nelămurire? Sangerarea de implantare poate aparea dupa 3 4 zile de la ultimu contact sexual neportejat sau dureaza mai multe zile pana apare spottingul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Sangerarea de implantare nu exista, nu cel putin la toate femeile, fiind o anomalie rara, la femeile care au mici sangerari dupa sex, confundata cu implantarea.
O femeie perfect sanatoasa nu are sangerari nici cand ramane gravida, nici pe perioada gravidiei.