| anonim_4396 a întrebat:

am si eu o nelamurire...si va rog help...cand un baiat dezvirgineaza o fata, si fata e virgina.penisul baiatului o sa se inroseasca si o sa il doara o saptamana?big grin

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e normal. E posibil ca pensiul sa doara si sa aiba niste mici julituri daca baiatul e complet lipsit de experienta si nu stie sa excite fata. Din cauza lipsei de lubrefiere, frecarea e dureroasa si lasa urme. Altfel, nu exista nici un motiv.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Nu! Eo aiureala! Fata ar trebui sa fie largita inainte, cu 1, 2, si apoi 3 degete, treptat, zi de zi, cam cu o saptamana, 2, inainte! In primul rand, igiena locala si a mainilor e foarte importanta! Apoi, baiatul Trebuie sa foloseasca Obligatoriu prezervativ, pentru a nu risca sa te imbolnaveasca din prima! Poate avea ceva asimptomatic, fara sa stie, si iti da automat si tie! Si crede-ma ca nu merita! Folositi PREZERVATIVUL!

| CevaNormal a răspuns:

Sigur ca nu e corect, fii calmwinking

| valy a răspuns:

Cine ti-a spus-o. ori nu are cunostinte despre aceasta chestie... ori a vrut sa faca misto de tine.
Cand o fata este dezvirginata de catre un baiat nu i se inroseste nimic si nici nu o sa il doara daca va face totul cum trebuie... daca actul sexual se desfasoara in spatii necorespunzatoare.si baiatul nu este asa experimentat si mai ales daca nu are dinainte un preludiu, un sex oral ceva de genu, posibil ca sa sufere...mai bine te-ar interesa de fata.ca pe ea o doare tare, daca nu au o incalzire(preludiu)bun. sper ca te-a ajutat raspunsul meu.ciao:*

| madalicious a răspuns:

rolling on the floor)))))) gandeste`te de 2 ori de acum! niciun baiat nu se inroseste si il doare penisul o saptamana! laughing) ce te`au mistocarit astia care ti-au spus.laughing)

| Crs a răspuns:

". cand un baiat dezvirgineaza o fata, si fata e virgina." pai daca o dezvirgineaza, e clar ca era virgina laughing.

| Mihaic93 a răspuns:

Propun aceasta intrebare ca fiind intrebarea lunii Octombrie!

| stefytm a răspuns:

Cred ca mai mult de 14 ani nu ai daca asa ceva crezi

| xxx_3187 a răspuns:

rolling on the floor ai pus intrebarea ca un trol... ce legatura are? cum naiba sa te doara si sa se inroseasca? ce naiba inseamna ca a dezvirginat peria de sarma

| DontAsK a răspuns:

Hai ma, asta ori e gluma, ori e gluma, nu imi imaginez ca cineva poate scrie asta pe bunebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

laughing) cine ti-a mai spus-o si p asta? maica-ta laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, doua saptamani trebuie sa-l doara.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie nu mi s-a intamplat asa si prima mea prietena chiar era virgina. Nu mi s-a intamplat nimic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmm, al meu e roșu (sau roz, nu m-am holbat prea mult la el) tot timpul. Dar nu doare niciodată. Probabil tu ai o problemă.