| cretulina2013 a întrebat:

Am si eu o prietena si era virgina. A fost la gagicul ei acasa si gagicu ei i-a bagat putin penisu in ea si ea s-a tras repede. El a spus ca nu mai este virgina dar ea mi-a spus ca nu i-a curs sange deloc si ea crede ca este virgina. Oare mai este virgina sau nu? va rog sa raspundeti urgent ca este speriata

Răspuns Câştigător
| fsss a răspuns:

Sa o luam cu inceputul prietenul ei i-a spus ca numai este ca pe viitor sa numai ai fie frica. bine nu te gandi ca daca data viitoare se vor intalni va fi durere si sange mult.Penetrarea nu a fost mai indelungata atat sa rupa fimenul! fiecare fata are un fimen altele mai elastic altele mai putin elastic! Deci este VIRGINA!

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Daca nu i-a curs sange, are sanse sa mai fie inca virgina.Himenul e foarte elastic,probabil doar s-a intins si nu s-a rupt. Oricum,daca nu avea de gand sa faca asa ceva, sa-l ocoleasca de-acum incolo. Daca tot cu el o sa fie, atunci nu mai are nici o importanta daca mai e virgina sau nu.

| Zenithf a răspuns:

Da' prietenul asta al ei si-a pus 'manusa' pe 'dejetel'?

| Narcis2007 a răspuns:

Mai da multe iti mai spune prietena asta a talaughing

| Narcis2007 a răspuns:

Deniscorlat12 poti te rog sa iti schimbi poza de la profil?

| 0IoAnA0 a răspuns:

Ca sa afle trebuie sa mearga la un genecolog. acolo poti sa mergi fara ca parintii sa stie. altfel nu are de unde sa stie exact ce s-a intamplathappy

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Dacă himenul nu s-a rupt însemnă că inca mai e virgină

| QuadruplePersonality a răspuns:

Dacă nu despre tine e vorba, şi întradevar "s-a tras repede", şi nu e doar o negare pentru că regretă ce a făcut., atunci e foarte posibil să fie încă virgină.
Oricum, chestia cu ruptul himenului şi sângerarea, nu cred că e cea mai bună verificare. De multe ori acesta se poate rupe încă din copilărie, pe bicicletă, sau orice chestii gen, sau, sunt fete care îl au foarte subtire şi nu curge sânge aşă cum sunt şi cele care îl au foarte gros şi sângerează mai mult.

Tu întâi zii că e o proastă că la lăsat deşi nu vrea, şi dupa zii să se ducă la ginecolog. Sau dacă nu, fă tu pe ginecoloaga cu ea laughing)).

| crisuuu_7907 a răspuns:

Pai asta nu avem noi de unde sa stim...depinde ce s-a intamplat acolo intre ei in acel moment.e posibil sa mai fie virgina dar sunt sanse sa nu mai fie.pentru a se convinge ce l mai bine merge la medicbig grin acolo va afla un raspuns sigur

| chakuza a răspuns:

De unde sa stim noi cat i-a bagat-o ala?laughing
Eu zic ca ar mai fi virgina daca l-a bagat putin si ea a tras imediat, acum cine stie dupa cat timp a tras ea...

| CrisDdf a răspuns:

Nu nu mai elaughing)

| v1rUsSs a răspuns:

Nu poti sa-i spui sa tea linistita daca a bagat doar putin cum ai spus tu nu e imi dai fundita happy?

| Mariana_8683 a răspuns:

Dacă nu i-a curs sânge inseamnă că e virgină. Dar mai bine stătea cuminte că nu avea cum să-și bage penisul in ea dacă ea nu îl lăsa. Acum e îngrijorată? Păi a cui e vina?

Și...de ce trebuie mereu să fie un prieten/o prietenă?
În fine.

Un ginecolog știe mai bine. Ar trebui să se ducă.

| fafanstefan a răspuns:

Pai daca doar putin nu neaparat ...ca asa sar dezvirgina si daca siar baga degetul deci nu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai,ce naiba? asta cu am o prietena care s-a plimbat cu masina si a ramas gravida cu cornetul de inghetata e veche,cine crezi ca te cunoaste? zi ca tu ai patit asa ceva si gata,homenul fetelor difera,este foarte elastic sau foarte rigid, ai nevoie de un control medical, dar nu stiu de ce te ingrijorezi, sa fie virsta de vina thinking

| SliPpED a răspuns:

Depinde daca a existat penetrare completa deoarece poate ca nu a dizvirginat-o neaparat...