| mygirl_the_best a întrebat:

Cand aveam vreo 13 ani si jumatate m-am jucat ca o prietena ca o carioca si am bagat-o acolo si a curs un pic de sange, oare mai sunt virgina? relati sexuale nu am avut niciodata

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mikidutsa gandeste mai bine mai omule, pai fata n-o sa mai fie virgina odata ce va avea contact sexual prin vagin (cel oral si anal) nu are treaba cu virginitatea mai invata de sex baietas

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
O deflorare incompletă.
Virgină intactă nu mai eşti.
Pa, pa.

| Zenithf a răspuns:

Ceea ce ati facut este o copilarie, normal ar fi sa mai fi virgina, doar daca nu cumva esti pe invers. Daca esti pe invers, inseamna ca ti-ai inceput viata sexuala cu respectiva prietena. thinking

| TąNyą a răspuns:

Păi dacă a curs sânge himenul s-a rupt. practic nu mai eşti virgină teoretic da pentru că nu te-ai culcat cu un băiat încă.

FantaSZy.

| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

laughinglaughing daca ti-a curs sange nu

| Miauti a răspuns:

Pe cale stiintifica si logica nu mai esti! pe cealalat cale esti!

| KaTaLyN a răspuns:

Cum mikidutsa? daca faci sex oral numai esti virgina? mai sa-mi bag laughing)) este printre cele mai mari tampenii care le-am auzit rolling on the floor) no offense tongue si nu.numai e virginawinking

| darkgirl_9581 a răspuns:

Avand in vedere ca nu ai intretinut un act sexual in adevaratul sens al cuvantului, se poate spune ca esti virgina. Dar daca ai precizat ca a curs sange e foarte probabil sa nu mai fi, subliniezhttp://www.clopotel.ro/......TS-43.html cuvantul probabil, cred ca ar trebui sa consulti un ginecolog.
In principiu inseamna "ruperea himenului" in urma unui contact sexual cu penetrare vaginala. Dar nu e numai asta.

uite cateva link-uri de unde ai putea sa aflii cate ceva :

http://www.codrosu.ro/......la-baieti/

http://www.seximus.ro/intrebari_sex/virginitatea-la-fete.php

| yunnyaaa a răspuns:

Da` tu la 13 ani altceva nu ai de facut?

| alysefu a răspuns:

Nu numai esti...

| SexyFoxxx a răspuns:

Desenele se fac pe foaie nu pe himenlaughing

virgina nu mai esti.creieru tau e f***t de multlaughing

alta treaba nu aveti decat sa va bagati lucruri in vagin? dc nu iti bagi un cutit sa vezi senzatia. daca tot esti curioasa

| liaa a răspuns:

Parerea mea e ca mai esti cunosc persoane care se masturbau cu obiecte gen lumanari subtiri sau pixuri iar in momentul in care au avut rel sexuale cu un baiat erau inca virgine

| lovestory a răspuns:

O data ce ti-a curs sange inseamna ca himenul s-a rupt.parerea mea e ca nu mai are cum sa fi virgina

| BarbieNuMaiViseaza a răspuns:

Da, esti! Virginitatea ti-o pierzi doar la un contact sexual

| mikidutsa a răspuns:

Da, mai esti virgina. Pt ca virginitatea nu o sa mai fie decat atunci cand o sa ai contact sexual(oral, anal, vaginal). Tie atunci cand ai introdus acel obiect e posibil sa ti se fi rupt himenulwinking. Ai grija cu igiena intimawinking. Take care happy!