| Deutzika_7568 a întrebat:

Am si eu o problema.
Aseara am vrut sa fac sex cu iubitul meu pentru prima data.
Problema este ca impingea cat de tare putea dar nu intra penisul lui cel gros in vaginul meu.
Si stiti ce mi-a spus? Mi-a zis ca "gaura mea" este foarte mica pentru penisul lui si ca unora le place un penis gros dar nu il au si a mai zis ca trebuie sa ne despartim pentru ca nu putem avea o relatie, deoarece el fara sex toata viata nu poate sa traiasca, deoarece el are nevoie de o nevasta sa ii ofere copii.

Ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| UuuLaaLaa a răspuns:

Jesus laughing. Ce dobitoc :O

Trebuia sa te ia usor, sa te faca sa plutesti. Dar el ca bouu la poarta noua habar n-avea pe ce planeta traia oh go on. Iexx ce cretin.

Nu te merita. Asta era un pretext sa te lase draga mea, dupa ce te'a dezvirginat sa-ti zica ca ai vaginul prea mic laughing
Ce tampenie oh go on

Lasa ca gasesti altu :d

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa faci?
Sa lasi fanteziile porno-erotice pe seama vreunei scriitoare!
Decat sa-ti storci creierii ca sa scoti aberatia asta, mai bine ai incerca sa ajuti vreun om pe site-ul asta.
Daca ai inima-n tine!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ori e o gluma proasta, ori e o poveste din Caracal!

Dupa ce ca te-a dezvirginat, mai e si prost bata.Cata minte ai avut si tu ca sa il alegi!?

| XK a răspuns:

Asta pe bune ca mi-a placut laughing
1. Pai te-a incalzit si el putin sau direct cu mortu` la intrare?
2. Sau din minunata s-a minte a incercat sa intre prin alte gauri laughing gen thinking gaurica prin care faci pipi laughing

| consiliera a răspuns:

Nu erai tu destul de excitata.Si nici el nu a avut rabdare cu tine.Preludiu?

| Kerryn a răspuns:

Citi ani aveti ambii? trebuie sa stiu asta pina incep sa critic big grin

| Kerryn a răspuns:

Angelofdarkness862 nu ca ai fi tu, da esti peaprope da? big grin

| Lora a răspuns:

Atat nu se pricepe.Ca sa intre e nevoie de rabdare, pentru a te dezvirgina.

| Mayar a răspuns:

Uite, pentru problema ca gaura e ''prea mica'' intra pe http://www.romedic.ro/

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Cauta pe altu cu 8.5 inch si nu prea groasa rolling on the floor nu ca a-si fi eurolling on the floor

| relax22 a răspuns:

Deci in primul rand el cu "palosul" lui gros sunt doi prosti deoarece nu vi ca un tampit la o fata o dezbraci si bagi "magaru in grajd" mai ales daca esti cu o virgina.Problema este ca nu tea excitat destul...