| Suzzy_5903 a întrebat:

Buna :* Am si eu o problema cu un baiat. Am stat cu un baiat de de prin 2010, eu il iuubesc mult am avut o relatie serioasa cu el, pana cand am facut eu o prostie si de atunci parintii mei nu il mai suporta fapt pentru care nu ma pot vedea cu el asa des. Problema e ca eu il iubesc mult si el mi-a zis azi ca el nu mai simte nimic pentru mine dar atunci cand ma vede i se taie firu. Cat am fost despartiti el a mai stat cu una cu care nu s-a afisat, si cand era la scoala el statea cu altele si ea se uita ca proasta la el si nu zicea nimic. Eu am facut revelionu impreuna cu el si atunci mi-a zis ca ma iubeste, m-a pus sa vb cu mama lui a fost totu frumos. Oare nu mai simte nimic pentru mine? Acum o saptamana vb cu el pe mess pur si simplu si dintr-o data mi-a zis ca si-a adus aminte de momentele in care ma tinea in brate. El a zis ca nu putem avea o relatie serioasa pentru ca ai mei nu sunt de acord si eu nu pot sa ii ofer ce vrea el, nu poate sa ma vada de cate ori ii e dor de mine. Voi ce credeti? Mai simte ceva pentru mine? Mereu ma baga in seama pe mess, sau pe Fb si cand ne intalnim gaseste mereu motiv sa se bage in seama cu mine. Ce parere aveti? Dau fundita! :*:*

4 răspunsuri:
| Gina1 a răspuns:

Sincer, cred ca te place! Dar dc a stat cu tipa aia? Si la scoala, poate vroia sa te faca geloasa. Oricum daca il placi, vorbeste cu parintii tai, si spune-le ca il iubesti, cu toate ca o sa fie greu. Succes! :*

| Suzzy_5903 explică:

Eu nu prea am cum sa-i fac sa il placa. De ce a zis nu mai tine la mine daca inca ma mai place? M-a dat peste cap cu chestia ' cum te vad cum mi se taie firu ', nici nu stiu ce sa mai credd!sad

| AmbarusAna a răspuns:

La incepu parintii mei nu au fost de acord sa fiu cu pr meu si ne vedeam pe ascuns exact ca tine cu timpul au vzt ca tot impreuna am ramas si ne intelegem bine si-au dat acordul sa fim impreuna si avem impreuna 7 ani parintii mei tin enorm la el, ...deci cateodata aparentele inseala parerea mea este ca nu intotdeauna trebuie sa ne luam dupa parinti nu mereu au dreptate nu renunta la persoana iubita numai pentru ca nu-l plac parinti

| cornellutza a răspuns:

Da te place.Inca mai simte ceva pentru tine.Dar intr-adevar nu puteti fii impreuna fiindca parintii tai nu sunt de acord. Incearca sa ii faci pe parintii tai sa il placa.