| Alexandra_7864 a întrebat:

In primul rand La multi ani!:*
Vreau si eu in sfat de la voi in legatura cu un baiat!
Sunt prietena buna cu un baiat care stiu ca ma place foarte mult.Si eu pe el.
Vorbim mereu la telefon, prin mesaje, ne intalnim...
Am facut revelionu cu el si cu niste prieteni la munte.Inaitne de revelion am vorbit cu el...imi spunea ca o sa vorbim si lucruri mai personale in privat si chestii de genu.
Am stat 4 zile.Neam certat toti intre noi pe acolo.Pe undeva si eu cu el.
Fata de cum am vorbit cu el la telefon si inainte aucm mi se parea foarte ciudat.Prima seara am dormit cu el.Tot timpul punea mana pe mien peste prietenele mele.Ma tinea de mana de kto ori stateam pe langa el... Dupa aceea lucrurile s'au cam racit.Nu in sensul ca nu vorbeam unul cu altul. Dar eram doar ca doi amici care nu se plac.Ma tinut si in brate din cand in cand. Bun ce e drept e ca si pe inca 2 prietene de ale mele le tinea in brate.La un moment dat sa immbatat.toti stateam pe covor in living pentru ca acolo am dormti cu paturi. El a tot venit la mine m-a tinut in brate si ma tot tragea spre el ca sa stau cap in cap cu el si sa ne sarutam.Adevarul e nu prea imi venea dupa ce ne certasem si mirosea si a baututra. Upps.happy
Cand ne'am culcat el a stat mai mult cu o prietena de-a mea.mai venea si la mine ma lua de mana si adormea.Altceva nu s-a intamplat...
dati-mi si mei un sfat. Oare a facut intentionat. E vreo cale sa fiu cu el sau oare i'o mai place inca de mine vre un pic?sad

Răspuns Câştigător
| Floreenofficial a răspuns:

Pai cred ca a vrut sa se puna bine cu amandoua si de asta se duce cand in la una cand la alta.Sigur ca ai sanse sa fii cu el.Chiar mari as spune! Zi-i ca il placi si sigur iti va da o sansa! Bafta si fii optimista! :* >big grin

5 răspunsuri:
| Bojthe a răspuns:

Nu stiu ce sa zic gandeste-te depinde de atitudinea lui anterioara

| Amalia a răspuns:

Sincer, daca face si cu altele ce facea si cu tine, adica te lua in brate, de mana si restul, inseamna ca nu prea tine la tine. Si daca ar fi dupa mine ar trebui sa il intrebi fata in fata daca te place sau doar se joaca cu tine, si asa scapi de indoieli

Spec ca ti-am fost de ajutor ~~Succes in continuare :*!

| haiZI a răspuns:

Cam confuz, dar s-ar putea sa fi interpretat tu gresit. Poate te place ca si prietena, stii?, aveam o prietena buna de vreo 3 ani si ne mai sarutam in gluma si radeam pe seama noastra dar noi nu vroiam sa fim iubiti, o mai luam in brate sau dormea la mine, dar toate astea doar pentru ca eram prieteni buni. Cel mai bine ar fi sa-i vorbesti si sa-i spui ce simti pentru el si poate te place si el mai mult decat lasa sa se vada.cine stie?

| scarlethara a răspuns:

E cum sunt baieti in general nu trebuie sa ii acorzi atentie parerea mea e un fustangiu si jumatate

| Alexandra_7864 explică:

Pai cu fata aceea este prieten vechi si prietenul lui bun este cu acea fata si a fost si el acolo.Si el mi-a spus in fata ca ii palce de mine.Ca vrea sa vorbim mai multe lucruri de revelion.sa dorm cu el.de aceea nu stiu ce s-a intamplat.sad