| ĄŇÐİ a întrebat:

Am si eu o problema:deci...intr'o zi m-am intalnit cu un baiat de care imi placea destul de tare si din cate stiam si lui de mine; ne'am plimbat pe un dig, am povestit, ne'am imbratisat si ne'am sarutat si ne'am intles destul de bine si imi spunea ca ma iubeste mult. A doua zi la scoala i'ai spus unei colege de a lui sa'l intrebe ce are de gand sa faca ( adica sa stea cu mine sa nu ). Ea mi-a spus ca el o spus ca cu mine vrea doar sa se plimba si ca nu o lasa pe X ( alta fata). Eu de atunci nu am mai vorbit cu el dar el tot ma suna si vrea sa vb si se poarta de parca nu sa'r fi intamplat nimic...de fapt ieri am aflat ca pana la urma el sta sigur cu X si ca cu mine so plimbat ca sa o faca pe X geloasa.

Are rost sa mai vb cu el? Maine avem o excursie in care merg si eu si vine si el.Chiar nu stiu ce o sa se intample laughing deci... ajutor straight face

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trateaza-l cu indiferenta. El probabil vrea sa profite de tine si nu iti dai seama, arata-i ca esti desteapta.

| T4ny4 a răspuns:

Ai dovezi clare ca e cu ea? Poate te-a placut mai mult pe tine si chiar a simtit ceva.Nu fi salbatica, eu zic sa-i vb sa-l saluti.Arata-i ce a pierdut.

| MedeeaAndree a răspuns:

Mda...e nehotarat baiatu'. daca il placi cu adevarat arata.i ca o poate lasa pe X pentru tine! daca nu.nu e singurul baiat de pe lume! succes:*:*

| Mikka09 a răspuns:

Nu e frumos ce a facut.eu in locul tau nu as mai vb cu el.ACUM e treaba ta ce vrei sa faci

| L2tbx a răspuns:

Doar fi indiferenta fata de el.Nu e corect ca o fata sa trateze asa un baiat, dar daca ti-e greu sa uiti de el ar trebui sa vorbesti cu el si sa-l intrebi de ce se poarta asa cu tine. Succes!winking

| Yummi a răspuns:

Doamne ce boustraight face nu il baga in seama. pentru tine e invizibilhappy asta e solutia cea mai buna.

| lulush a răspuns:

Cred ca nici el nu stie ce vrea. Daca tot te suna si tu crezi ca e cu alta fata, eu zic sa nu-ti mai bati capul cu el. Tipii de genu asta sunt cei pe care trebuie sa-i eviti.
In excursie vorbiti normal. daca mai incearca sa te sarute refuza-l si intreaba-l serios ce are de gand sa faca( te place sau nu...de ce se comporta de parca nu s-a intamplat nimic).