| anca_1000 a întrebat:

Buna am si eu o problema eu si prietenul meu am facut sex protejati si din pacate s-a spart prezervativul la varf un punct mic desi eu sunt in perioada in care pot ramane... mi-e frica sa nu fiu dar el a zis ca a scos atunci cand a simntit ca trebuie sa ejaculeze am observat ca era spart doar cand a ejaculat el... ultima data va rog frumos ajutati-ma pot fi insarcinata?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, da. Nu stiu cat de mare e riscul, darlcu certitudine nu trebuie neglijat. Daca e posibil, du-te imediat la ginecolog pentru a vedea daca e cazul sa iei pilula de a doua zi.

| georgegs a răspuns:

Depindebig grin
daca nu a curs prin sparturawinking

| Dramaa a răspuns:

Nu stiu exact ce a facut el daca a scos sau nu... Dar sanse pot fi straight face

| resp3ct a răspuns:

Sunt sanse. Sa faci un test de sarcina peste 1-2 saptamani. Data viitoare sa folosesti prezervativ de calitate.
@relaxo : Nu se pun 2 prezervative pentru ca se freaca intre ele.

| szandi_2169 a răspuns:

Din pacate pot fi sanse. mari. straight face aveti grija ce prezervative luati. de fapt la cum sunt prezervativele acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca faci sex cu cine nu trebuie asta e...

| relaxo a răspuns:

Ia contraceptive si dataviitoare nu mai avea asa mare incredere na nu vreau sa spun ca nu-i pasa numa ca... si nu fac misto dar puteti folosi 2 prezervative si nu fac misto