| love_2815 a întrebat:

am si eu o problema...ieri l-am sunat pe iubitul meu sa ne intanlim el era cu un prieten de-al lui care a venit din afara si nu stia ca noi suntem impreuna si a zis sa ma pupe si el asa ca nu ne-am mai vazut de mult eu am crezut ca ma pupa pe obraz si m-am trezit sarutata de el iubitul meu a vazut si s-a suparat pe mine initial nu ma lasa sa-l sarut dar nu ne-am certat am ramas impreuna dar dupa am vorbit la telefon si mi-a zis ca si-a dat seama ce fel de fata sunt, ca sunt la fel ca celelalte ca a vazut el ca sunt hoata ca daca nu era acolo eu stateam cu baiatul ala dar nu e asa, azi am vorbit cu un prieten de-al lui si mi-a zis ca nu am facut bine ca el a lasat toata lumea pentru mine si eu am facut asa acum am vorbit cu iubitul meu si mi-a zis ca el nu e genul de persoana care isi arata sentimentele dar poate va face cu mine o exceptie dar nu e sigur daca e bine ca nu stie ce e in capul meu ca nu sunt asa cum el nu se astepta ca nu il iubesc asa cum credea el si ca nu mai are incredere in mine cum sa ii explic ca de fapt eu chiar nu am vrut sa ma sarute baiatul ala si sa ma creada din nou ca il iubesc mult?

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Explica-i ca tu nu esti proasta ca daca era asa cum crede el stateai si cu el si cu baiatul ala din strainatate. Spune-i k daca aveai ceva cu baiatul ala nu te sarutai de fata cu el.
Spune-i ca pur si simplu nu esti cu nimic de vina. Si vorbeste cu baiatul ala sa clarifice si el lucrurile.eu in locul tau il si bateam.

6 răspunsuri:
| Cedry2k1995 a răspuns:

Daca nu ai facut-o niciodata cu el. cred ca acum e timpul sa o faci. si o sai dovedesti dar daca ai mai facut-o. pff.ce sa zic... nu stiu...thinking

| love_2815 explică (pentru Cedry2k1995):

Nu s-a intamplat niciodata nimic intre noi si nici nu o sa se intample prea curand avand in vedere varsta mea

| Cedry2k1995 a răspuns:

Pff. straight face dar... u cati ani ai?

| dulse a răspuns:

El nu trebuie sa creada ca il iubesti trebuie sa simta

| Papusika1Mika a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-i spui sincer, daca te iubeste te va intelege.

| love_2815 explică:

Stiu ca e naspa nu mai e nevoie sa-mi spui si uh