| elenita_7894 a întrebat:

Am si eu o problema. Imi place foarte mult de un baiat si nu stiu cum sa fac sa aflu daca si el ma place. Un sfat ceva. Va rog! Funda cele mai bune sfaturi love struck. Restu vot big grin!

3 răspunsuri:
| elenita_7894 explică:

Ideea e ca eu cred ca ma place. Ce as putea sa ii spun sau. ceva sfaturi! Plzz! ellyelenita@yahoo.com

| Anytsa a răspuns:

Pai incearca si tu sa te bagi in seama cu el, incearca sa aflii cat mai multe informatii despre el. Sau mai bine pune'ti o prietena sa vorbeasca cu el si vezi ce afla.

| CiocolataCuPiper a răspuns:

Fi atenta daca si lui ii place de tine iar daca observi ca se uita mai dus de val de tine incearca sa vorbiti... cerei adresa de messwinking