| crisuuu_7907 a întrebat:

am si eu o problema la care nu i gasesc raspuns.am un prieten de 2 ani totul a mers foarte bine intre noi 2 pana acum o luna cand a avut loc un mic accident intre noi 2 si parintii mei nu mai sunt deloc de acord cu el eu sincer il iubesc enorm de mult si nu vreau sa ma despart de el nici el de mine. ce sa fac? nu as vrea sa mi supar nici familia pentru ca a avut grija de mine si ma crescut dar pe el il iubesc si nu as suporta sa l pierdcrying ce sa fac?sad

Răspuns Câştigător
| sT1L a răspuns:

Poi mai Crinutza; Acum depinde ce accident este vorba. " accident" sau o cearta sau altceva. Daca este " accident " si esti cu el de 2 ani si chiar il iubesti nu este nimic in neregula. Parintii tai trebuie sa inteleaga. Dar daca acel baiat nu tine la tine si ti-a facut ceva rau iar familia ta iti vrea doar binele gandeste-te bine la ceea ce faci.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasi pe toata lumea in pace,pana se mai linistesc apele.
Pe urma,incerci cu mici,mici pasi,sa dregi lucrurile.
Neintelegeri apar si in casnicii,se omoara socrii cu ginerele si tot se impaca.
Daca tu,orice ar spune si orice ar face parintii tai,nu renunti,vor ajunge si ei sa cedeze...
Dar, e un proces lent si greu, iti trebuie o rabdare de sfant!
Multa putere!

| MMihai a răspuns:

Vei găsii tu o soluție până la urmă.
Da ai tăi, de ce nu îl plac?

| delisa a răspuns:

Daca iti iubesti prea multe familia niciodata nu vei putea sa iti intemeiezi o familie! Eu sunt cu prietenul meu de 4 ani jumate timp in care neam ascuns de parintii mei! Au fost multe certuri in familie pentru el dar am trecut peste! Am si fugit de acasa ca sa fiu cu el! Daca iubesti faci multe sacrificii! Gandeste-te bine ke ai de facut!

| Heys a răspuns:

Fac pariu ca accident este egal =sex si u ai rams insarcinata cu ellaughing alt accident nu pot sa vad.Nai ce face se fiu sincer eu nan simtin niciodata nevoia as fac sex cu prietena mea o ibesc ca pe ochii din cap dar poate si de asta nu prea vreau.

| StEluTa_3250 a răspuns:

Daca parintii tai sunt contra lui atunci reiese ca accidentul nu a fost chiar asa de mic. Poate ar trebui sa te gindesti la asta si vei gasi raspunsul. Bafta draguta

| cristiano9 a răspuns:

Incearca sa'i impaci... sa le explici ca e ceva serios intre voi sh poate ai noroc...

| Aleqa a răspuns:

Accident sau o mica cearta? Daca a fost doar o mica cearta, ai tai ar trebui sa te inteleaga ca il iubesti. Daca a fost ceva mai mare ar trebui sa te gandesti de 2 ori inainte sa mai stai cu el Baftawinking