| xellos a întrebat:

am si eu o problema, ma intalnesc cu iubita mea peste o saptmana, dar ea este in doliu de doua saptamani si nu stim daca ne putem saruta in perioada aceasta sau nu, daca ne puteti ajuta cu un sfat happy. funditaaaaaa!

Răspuns Câştigător
| doc69 a răspuns:

Sarutul presupune o mare intimitate si apropiere., deci, nimic rau.Pe de alta parte daca simte nevoia sa te sarute e ok daca simte nevoia sa se descarce sa vorbeasca iar ok.vino in intampinarea ei.Fiecare om scapa de stress intr-un anumit fel

3 răspunsuri:
| xBadBoy007x a răspuns:

Stai linistit Si eu am fost in doliu si nu puteam face nimica doar in cele 3 zile cand era treaba cu ( mortul) dar dupa aceea puteai sa faci oricehappy asa stiu deci nu e nici o problemahappy

| Bocanila a răspuns:

Man eu iti sugerez sa te consulti cu ea pentru acest lucru pentru ca poate sa fi trecut peste acel eveniment si sa fie de acord cu acest lucru sau inca sa sufere si in acest caz te sfatuiesc sa o incurajezi inloc sa o saruti

| fourtwenty a răspuns:

Sunteti copii, n-aveti voi treaba cu doliul...phooteti-va!