| Lucky9441 a întrebat:

Am si eu o problema. Pe 11 mi-a venit ciclul si trebuia sa ma tina 5 zile. In ultima zi adica pe 16 am facut sex protejat. Ieri am fost la strand si inca imi mai venea putin ciclul... De azi noapte ma doare burta si jos, si imi curge un fel de ciclu inchis la culoare[maro]. de la ce este? raceala? va rog ajutati-ma.

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dacă actul sexual a fost protejat, nu ai de ce să-ți faci griji.
Probabil apa din piscină a fost foarte rece, și de aceea ai acele scurgeri.
Este vorba de o răceală, mergi la medicul ginecolog pentru a-ți prescrie tratament medicamentos, și ai grijă de tine.
Baftă!

| Lucky9441 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Du-te ca mi frica rolling on the floor de el. Nu stiti nici un medicament ceva?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Lucky9441):

Ceaiul de crețișoară e singurul medicament naturist pe care-l știu, și ajută la reglarea menstrei.
Dar mare grijă să nu se agraveze răceala...

| Lucky9441 explică (pentru ÉrotiqueConseils):

Se bea? sau trebuie sa ma spal cu el?

| ÉrotiqueConseils a răspuns (pentru Lucky9441):

Se bea, @Lucky9441.
Nu are niciun gust ciudat.

| InvisiblePinkUnicorn a răspuns:

Stai calma, nu e decat o simpla raceala. Nu te panica si tu ca mine care credeam ca am ramas gravida. Stai sa iti explic ceva, un fel de "calendar al femeii" (zile in care poti ramane gravida) deci, ai zis ca pe 16 ti s-a terminat, corect? eh, 10 zile dupa ziua din care ti s-a terminat nu poti ramane, si nici cu 10 zile inainte sa iti vina, poti ramane gravida doar in zilele de ovulatie (perioada dintre cele 10 zile din inainte sa iti vina si de dupa). sper ca te'am ajutatwinking