| Alle_3048 a întrebat:

am si eu o problema.Prietenul meu cel mai bun mi-a spus ca are unele sentimente mai puternice pentru mine si ca tine la mine mai mult decat la o prietena(amica). El e genul de baiat care sta foarte putin intr-o relatie si ii cam place sa invarte fetele pe degete.Prima oara cand mi-a spus am crezut ca face o gluma, dar pe urma am vazut ca vorbeste serios si m-am gandit sa ii dau o sansa.Acum ma gandesc daca relatia noastra o sa afecteze prietenia dintre noi pentru ca deja am observat ca s-a indepartat de mine acum cand suntem impreuna si cand eram doar prieteni eram mult mai apropiati.Astept sfaturi de la voi.Multumesc!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Deci baiatul nu te place.si cand spun asta ma uit pe ce ai scris tu ca se indeparteaza de tine...eu spun sa nu incerci sa fii cu el.eu vb din propria experienta...si de mine s-a indeprtat.prea mult.de aceea azi nu mai suntem impreuna. iar baiatul despre care vb ai spun ca-i place sa invarte fetele pe degete.deci renunta la el, mai bine amici

| ĺuЂĺřξ a răspuns:

Eu cred ca nu o sa mai fiti amici asa am patit si eu cu un baiat cu care eram f buna prietena dar dupa ce am foat impreuna nici macar nu mai vb acum depinde de voi doi pa pup love struck love struck

| Denis_1354 a răspuns:

Asa am trecut si eu printr-o problema ca asta.numa ca is baiat si is asa cum il descri pe ala
eram foarte bun prieten cu o fata si ne intelegeam foarte bine si nah de plictiseala am zis sa ma bag cu ea(din anumite motive personale)nah am stat impreuna parca 2 saptamanistraight face sau ceva de genu si dupa nu prea mai vorbeam. Acum nu prea mai vb deloc, doar ne salutam pe strada si atat.
DA RELATIA VOASTRA O SA AFECTEZE PRIETENIA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de fiecare cum o sa va comportati in timpul relatiei sau dupa relatie,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reveni-ti, daca se mai poate la relatia de amicitie, altfel nu veti mai avea nimic.

| Alle_3048 explică:

Noi am mai fost odata in vara impreuna si totul a fost ok dupa numai ca atunci nu ne vedeam si era altceva

| Rammona a răspuns:

Daca doar ii dai o sansa, nu, nu are de ce sa fie afectata prietenia voastra.
Depiinde si de el, cat de in serios o ia.
Ar fii bine sa te duci la el.sa il intrebi daca chiar vrea sa fiti impreuna, sa il intrebi si ce intentii are.
SUCCES!
Fundahee hee?