| ElenaBivol a întrebat:

Am si eu o problema si am nevoie de sfaturi. De ceva vreme am sentimente pentru prietena mea cea mai buna. Ea ma tot saruta pe gat, dar totul este in joaca. Intr-o zi, cand m-a sarutat pe gat, am gemut si nu stiu cum sa ii explic reactia mea. Sa ii spun ce simt pentru ea? Daca se distruge prietenia?
P.S: nu vreau comentarii rautacioase despre orientarea mea sexuala.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca asa mai ''voalat'' sa-i spui ca atingerile si sarutarile ei iti provoaca frisoane si o stare mai aparte similara cu excitatia. In mod absolut sigur isi va da seama despre ce este vorba si in functie de modul ei de a reactiona vei ajunge la o concluzie certa si exacta, sau este posibil ca ea sa fie cea care iti va spune clar si concis daca totul a fost facut ''inconstient'' si fara vreo intentie sau ceea ce face are un scop bine determinat. Curaj si Succes!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Spune-i în primul rând ce simți tu. Și pe urmă întreab-o dacă asta urmărește ea să te facă să simți prin comportamentul ei.
În funcție de răspuns (care bănuiesc eu că va fi unul afirmativ), spune-i că a reușit! happy (sau nu...)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune i ca esti bisexuala, mi se pare ceva normal, sigur si ea e daca te saruta pe gat., nu are cum sa te sarute pe gat in gluma,

| BogdanBz a răspuns:

Intreab-o de ce te saruta pe gat si daca simte ceva si in functie de reactia ei vezi daca e ceva la mijloc sau nu.

Răspuns utilizator avertizat