| codoshalex26 a întrebat:

Ma numesc Alex, am 19 ani si in ultima vreme simt ca prietenul meu cel mai bun Adi se cam da la mine. A avut o relatie de 7 luni pana acum 2 saptamani iar de atunci incepe sa se comporte din ce in ce mai ciudat cu mine, sta mereu langa mine, ma cheama in oras, imi zice ca miros bine, ca imi sta bine parul, ma atinge pe picior si chiar acum 2 zile m-a chemat sa dorm la el acasa cand era singur. Sunt putin confuz si nu stiu ce sa fac si am nevoie de sfaturi. Oare ma place? Oare faptul ca l-a lasat prietena l-a afectat si are nevoie de atentia mea? Oare este posibil ca despartirea sa-i fi schimbat orientarea sexuala?

2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca despartirea de fosta prietena/iubita, s-a produs exact pe fondul orientarii sexuale principale a prietenului tau de a fi : bi sa homo sexual.

| PopaCristian a răspuns:

Probabil ca Adi are orientare bisexuala. Nu e un lucru foarte rar. Desigur, depinde si in ce consta "apropierea" neobisnuta. Dupa cum relatezi, comportamentul lui pare a fi unul de homosexual sau bisexual.