| ela93 a întrebat:

Am si eu o problema, sunt in perioada ciclului menstrual si as vrea si eu sa il opresc doar pentru o seara ca trebuie sa merg la o petrecere si as vrea sa ma imbrac intr-un anume fel. stiti vreo pastila? va rog ajutati-ma!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu il poti opri

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Nu cred ca il poti opri. Poti sa-ti pui un OB, cum a spus si "jhony0017",dar sa ai grija cum il scoti. Sau un tampon.
*-*

Răspuns utilizator avertizat
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Nu ai cum sa pacalesti decat daca iei chiloti visinii.

| EaEmma a răspuns:

Nu exista nici o pastila de genul

| JulyStorm a răspuns:

Nu exista nici o pastila de genul. Incearca sa porti un tampon intern.

| extreme0708 a răspuns:

Sexul il opreste dar nu pentru o seara intreaga.
Poti sa incerci si o baie calda care la fel, il va opri dar nu pentru mult timp din cate stiu.
Atentie insa cu baia deoarece pot aparea probleme de fertilitate daca apa este prea caldahappy

| Laviniargint96 a răspuns:

Daca bei ceva tarie ciclul ar putea sa se opreasca momentan cum ar fi tuica sau vodka. dar cel mai indicat este un OB si sa te misti cu grija.bafta :*

| Anastasya01 a răspuns:

Bea o suta de grame happy :d

| Emma_3819 a răspuns:

Vitamina k..la farmacie..doar k se da pe reteta dacă nu găsești o farmacista..."de treaba"

| Wang_Aysha_1989 a răspuns:

Vitamina k...gasesti la farmacie... opreste 2 zile, depinde de cantitate happy