| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am si eu o problema trebuia sa mi vina menstruatia pe 28 sau 29 iunie, si astazi suntem 1 si ink nu mi a venit oare sa fie vb de o dereglare hormonala? Voua vi s a mai intamplat sa treaca luna si sa nu va vina? Mentionez k nu mi a intarziat mult Va rog ajuntati ma:*

Răspuns Câştigător
| PrecioussGirl a răspuns:

Atata timp cat nu ai avut vreun contact sexual nu trebuie sa iti faci mari griji.
se mai intampla ori sa vina prea devreme ori sa intarzie. asta pentru ca nu este reglat. happy
sau sa vina de 2 ori pe luna. depinde mie mi s-a intamplat big grin
deci stai linistita :*
poate ai stat si in curent sau ceva de genul si de aceea.

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Buna!

Da mi s-a intamplat odata, nu a venit timp de o saptamana. Desigur cauza a fost anestezia generala ca fusesem operata.
Dar stai linistita daca nu ai menstruatia regulata tot vine ea, nu te ingrijora.

| rutanklan a răspuns:

Mie nu mi a venit de cand m am nascut...dar s ar putea sa fi gravida!

Răspuns utilizator avertizat
| lolita28 a răspuns:

Si mie mi-a venit odata de 2 ori in aceiasi luna dar nu mam speriata ca citisem pe net de asta. Daca nu ai avut contact sexual nu trebuie sa te gandesi la ce e mai rau.

| Gelas a răspuns:

Dereglarile hormonale pot tine si 4 luni..deci...relaxeazate.