| bianka93 a întrebat:

Am si ew un iubit...si suntem de putin timp impreuna.si vreau sa zic ca pe mess poti vb orike ca el dar cand ne intalnim devine prea timid. kUM as putea ca sa il ajut ca sa fie mai komunikativ? sa scape de timiditatea asta?

Răspuns Câştigător
| InoTkd95 a răspuns:

Asa a fost si prietenul meu. Nu ne vedem prea des de aceea a durat mai mult pana sa il fac sa isi dea seama ca sunt persoana in fata careia poate sa se deschida. Mereu vorbesc cu el si cand ne vedem ma joc cu el si avem momente cand ne apropiem foarte mult unul de altul. Tot ce trebuie sa faci e sa incerci sa ii arati ca esti o persoana intelegatoare si ca poate vb cu tine orice. de cate ori nu i-am zis eu la al meu pana sa inteleagalaughing e mult de munca dar sa stii ca merita. ( noi suntem de 9 luni impreuna ). Succes!big grin>big grin

7 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Spune-i ca iti place ca pe mess e comunicativ si o sa se dezinhibeze.Intr-un fel e bine ca e timid, fiindk asta inseamna ca e atras de tine si ca te place foarte mult. Daca te relaxezi tu o sa se relaxeze si el, nu-ti fa griji! Bafta! :*

| deviant18 a răspuns:

Pune'i multe intrebari. sigur o sa raspunda. sau cere'i pareri despre anumite chestii. bafta!

| Diavolulestefemeie a răspuns:

Poi sincera sa fiu fiecare dintre noi este mai timid sau mai putin timid... dupa ce se obisnuieste cu tine o sa ii treaca sincera asa am fost eu si cu pr meu. dar acum e totul oK

Multa baftawinking

| Cjay a răspuns:

Pai. fii atenta vorbeste si u mai mult cu el ia'l de mana vb despre nu stiu ce fal sa vorbeasca si el pune-i intrebariwaiting... ok?

| SteauaROsie a răspuns:

Da i un redbull
bautura energizanta minune
dar e chestia sa nu l pierzi
ca isi cam ia zboru

| aLina_8828 a răspuns:

El e tare intre 4 peretismug
dar fata in fata
oh go on

| Dragos_9559 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el in asa fel incat sa nu il intimidezi vorbiti despre lucruri banale, iar dupa ceva vreme o sa vezi ca timiditatea dispare