| Alexa_9560 a întrebat:

Am stat cu un baiat 3 luni de zile. Iar intr-o seara imi da mesaj ca nu vrea sa mai stea cu mine. L-am intrebat care e motivul si mi-a spus ca s-a plictisit. Iar apoi imi da sms iar si imi spune ca nu s-a plictisit de mine ci de fazele care le face mama mea. I-am spus sa ca parerea alor mei chiar nu conteaza si nu mi-a mai raspuns. A doua zi avea meci si m-am dus impreuna cu o prietena, nu puteam sa stau fara sa il vad.Se uita tot timpul la mine iar atunci cand privirile ni se intersectau el isi intorcea capul. Ce credeti? Mai tine la mine? Si ce as putea sa fac sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| lyrics a răspuns:

E cam greu sa fii respins de parintsi.
adica si ei au un rol intr'o relatie.
daca nu sunt de acord, ingreuneaza lucrurile.
da, eu zic ca mai tine la tine.

4 răspunsuri:
| εїз a răspuns:

Da, normal că mai ţine la tine. Încearcă să nu îi dai nici pe părinţi laoparte...

| Deea a răspuns:

Eu cred ca tine la tine. Incearca sa discuti cu mama ta si spune-i ca tu chiar ti la acest baiat. Bafta!

| Ochiialbastrii a răspuns:

Cred ca mai tine la tine... dupa 3 luni in care ati fost impreuna el nu te poate uita... dar depinde si cat de stricta este mama ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai tine la tine dar vrea sa te uite, ca sa numai aibe problema cu mama ta.incearca sa vb cu mama ta, si daca nu merge. asta e. Cauta altul. In fond, sunt mai importanti parintii decat o prietenie care cine stie cat tine.sau cine stie din ce motiv se mai ytrz sa-ti dea mesaj.
pupici.