| Papo a întrebat:

Am un coleg de clasa si ne stim de la gradinita... Eu il plac pe el ( fluturasi in stomac, rusine de a vorbesc cu el etc.) dar problema este ca lui ii place de alta fata. ( fata respectiva nu il place deloc ). Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ghinion. Asteapta in preajma lui pana se limpezesc apele.

| VampireBlood a răspuns:

Da-te pe langa el.Joaca-te cu el, gadila-l, priveste`l pe furis, rambeste-i, spune-i glume

| simonikxd a răspuns:

Ii spui simpu k il placi sau vb cu tipa aia sa va faca lipeala si o sa il doara putin corasonu si cine stie oh go on FUNDA ^.^

| vlad25646 a răspuns:

Ii spui in fata ca il placi.Eu asa fac cu fetele de care imi plac