| anonim_4396 a întrebat:

Am un iubit de 18 ani. El are un frate (17 ani) Suntem impreuna de 11 luni,iar fratesu pot spune ca nu m-a placut niciodata. Canj vorbesc cu Dan (iubi meu) el mereu zice ca "iar vorbesti cu proasta aia, cateaua..etc" imi trimite mesaje cum ca sa ma las de Dan,ca-s o catea ca is urata. Astazi la scoala a venit la mine in clasa, eu ma certam cu un coleg si fara sa ii zica cineva ceva se apuca sa zica ca sunt proasta ca sunt o catea. Dan stie cum vorbeste frate-su de mine si s-a mai si certat cu el uneori. Am incercat sa vorbesc cu iulian (frate-su) si sa il intreb ce are cu mine ...imi vorbea frumos pe moment, dupa se lua de mine imediat iarasi. Ii mai intorceam si eu uneori..Acum imi vine sa plang m-a facut sa ma simt ingrozitor :'( Ce sa fac? Sa il las si pe Dan.Dau funda unui sfat bun

8 răspunsuri:
| maria999 a răspuns:

Nu il lasa pe prietenul tau din cauza fratelui sau lasa ca o sa treci tu peste. Poate ca fratisu asa e el mai nesimtit sau poate ca este invidios ca nu o avea prietena.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu este un motiv sa te desparti de din cauza unui imbecil retardat si frustrat.

| corbulalbrosu a răspuns:

Pai nu ai pomenit de faptul ca sunt sectanti pocaiti.Accidentcardiovascular a gresit, se pare ca astia nu au creier deloc este inlocuit cu ceva maroniulaughing

| Emilian65 a răspuns:

Daca il iubesti cu adevarat pe Dan, lasa-l in pace pe fratele lui sa vorbeasca cate in luna si in stele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De fapt sunt 4 si da sunt pocaiti (parintii, copiii nu sunt botezati)

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Fugi cat te tin picioarele de ei, aia au creierele spalate si o sa iti provoace numai probleme, cauta si tu un baiat normal

| NumaiIdioti a răspuns:

Stie fratesu ceva, nu vorbea el degeaba. In curand se va convinge si Dan ("iubi tau")

| Daniella123 a răspuns:

Sa te iubit Dan cu adevarat vorbea cu frate-su despre comportamentul lui fata de tine si rezolva ceva...
daca nu a facut inca asta e un retardat.