| XNX21 a întrebat:

Am vrut să o fac cu prietena mea azi.
Înainte să îl întroduc in vagin am avut erectie. I l-am introdus si am inceput treaba, dupa penisul a iesit, nicio problemă am zis, l-am tot incercat sa-l introduc si tot iesea si dupa am vazut ca deodată mi s-o înmuiat si nu am mai avut erectie.0
Țin să precizez că am mai pățit asa ca nu aveam erectie cand il introduceam in vagin si de atunci nu am mai facut si am incercat azi si am pățit iar.
Credeti ca sunt bolnav, sau din ce cauza am pățit asa?

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Cred că trebuie mai mult antrenament şi mai cred că antrenorul (amica ta) ar trebui să aibă un rol activ

2 răspunsuri:
| CodrutElian1990 a răspuns:

In plus de ce ti-au zis ceilalti, faptul ca iti tot iesea te-a facut sa nu fii in "apele talecum" se zice, gandindu-te la ce o sa zica "amica" si nu o sa poti sa o satisfaci si atunci sa-ti moara.
Nu in ultimul rand poate ti-a venit in minte ca ti s-a mai intamplat si automat te-a demoralizat.
Gandeste pozitiv: ca tu poti, ca nu esti altfel decat altii.
"Scapatul din (penis)" se intampla si altora, dar o iau de la capat.

| Adriana5 a răspuns:

În mare parte acest lucru se întâmplă atunci când procesul are o durată mai lungă, tu ești mai tot timplul în mișcare și "el" obosește. Nu merge vorba de faptul că ești bolnav, e un fenomen mai aparte.