| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema.
Am mers ieri cu trenul vreo 16 ore ca sa ma vad cu prietena mea si sa petrecem niste timp impreuna. Am vrut sa facem sex, i am făcut sex oral, si in acel timp probabil fiindca eram foarte excitat am ejaculat, fara sa imi ating penisul, doar am stat cu el in chiloți, si nu stiu cum de la frecarea patului probabil s-a intamplat asta.
Bun, am continuat sa ii fac oral dupa care am fost la baie sa mi l spăl. M am intors, insa penisul nu imi mai era in stare erecta. Am zis sa mai asteptam putin, sa luam o pauza. Am tot stat, am stat însă nici un semn sa se scoale...nu stiam ce sa mai fac. Ne-am mai sărutat, m-am jucat cu sânii, fundul ei dar degeaba... Dupa ceva timp am avut iar o erectie, dar n a tinut mult.pur si simplu se culca inapoi, imj pusesem prezervativul si am incercat sa il introduc i-l introduc, dar nu aveam penisul in stare de erectie maxima..cred ca era in jur de 60%..Am dat sa il introduc, insa si ea fiind la primul act sexual, a spus ca o doare. Am reusit pana la urma sa il introduc asa, cum era dar dupa l am socs pentru ca mi-a venit iar sa termin. Si dupa tot încercări de astea însă nici o sansa.
A rămas asa, i am mai făcut sex oral, ea mie si nu am mai incercat pentru ca pur si simplu nu voia sa se mai trezeasca. Precizez ca e prima oara pentru mine, si pentru ea. Stiti cumva care ar putea fi problema?
Oboseală? Ce i drept nu dormisem de 27 de ore, eram si terminat dupa 16 ore de mers cu trenul. Si de ce termin asa repede?
Ma simt penibil, am lasat o pe data următoare cand o sa ne mai vedem. Am zjs ca o sa dorm la vagonul cu paturi
Păreri?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Oboseală și stres

| Mosotti a răspuns:

Oboseala, de ce sa te simti penibil? Nu e vina ta! Nu va mai asumati vina pentru ce nu depinde de tine.
NU lua viagra ca ataca organismu, risti infact, AVC, te agita ala, prin 1999 auzeam ca ataca si vederea daca e luat des.

Fi natural cum esti tu si aia e.

| Xpressurself a răspuns:

Te masturbezi des? Cei care se masturbeaza isi invata corpul sa obtina placeri imediate. Asa il inveti asa il ai. Continua sa te intalnesti cu prietena ta, ma bucur ca te-a inteles. Odihneste-te si nu te masturba cand esti singur. Misca-te lent cand esti in ea sau chiar deloc. Iesi daca crezi ca va urma sa termini dar opreste-te inainte sa simti ca nu mai ai ce face. Nu va trece din prima, corpul tau trebuie sa se obisnuiasca cu emotiile pe care le traiesti. Data viitoare iti recomand sa va luati timp suficient cand sunteti impreuna. Spune-i ca vrei sa o luati incet si sa stati dezbracati in camera pana simti ca esti pe val. Sunt exercitii de amanare a ejacularii pe care le gasesti pe net daca cauti. Poti sa imi scrii ce gasesti si am sa te indrum. Cand aveam 18 ani faceam 50 de km cu bicicleta de doua ori pe saptamana. Aveam a treia erectie in zece minute. Acum stii de ce.

| MValentin a răspuns (pentru Xpressurself):

Asta nu cam are legătură big grin ce ai zis tu in ultima parte

| Andrei200202 a răspuns:

Ttyyy

| Pantagruel a răspuns:

Oboseala, stres, frustrare, alcool in exces in acel moment. Te regasesti?

Chill, data viitoare va fi mai bine.

| StefanAdam a răspuns:

Baga o viagra prietene