| Alexandralore a întrebat:

Buna, as avea nevoie de o parere sau daca a mai patit cineva la fel, recent mi-am inceput viata sexuala si la primele 4 partide nu mi-a curs deloc sange, au fost mai romatice asa si mai "soft" iar ultima data cand am facut-o si de data aceasta mai tare mi-a curs foarte mult sange pana la calcaie. Nu inteleg de ce nu mi-a curs la primele partide ci abia acum?
Imi e frica daca imi va mai curge la urmatoarele

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai himenul elastic si abia acum s-a rupt, la urmatoarele partide nu va mai curge sînge, ce varsta ai?