| anonim_4396 a întrebat:

happy
As avea o problema... sad. e vorba despre iubitul meu. sunt impreuna cu el de o luna si ceva. si eu i-as da papucii dar simt ca nu pot deoarece tin mult la el...
E vorba ca nu vrea sa stie nimeni ca suntem impreuna. si se ascunde de oamenii cunoscutii cand e cu mine.
Ma gandesc. oare eu fii rusine cu mine? sad
Si nu pot sa ii zic chestia asta. si nici nu cred ca a mai avut multe iubite pana acum... doar eu pun accent pe relatia asta. sad am colege care nu stiu ca sunt impreuna cu el si vorbesc intruuna la telefon cu el. si cand aud imi da lacrimile in ochii. pentru ca eu abia vorbesc cu el pe facebook ( eu incep de fiecare data conversatia ) si el imi suna colegele? sad
Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| xBlindBeauty a răspuns:

Ori ii e rusine, ori mai e cu cineva, daca ar tine la tine n-ar ascunde relatia. Daca nu-l lasi acum mai tarziu o sa-ti fie mai greu. Meriti ceva mai bun de atat, adica ce relatie asta cand el se ascunde..cand iubesti nu-ti pasa de ce zice lumea, te mandresti cu persoana iubita. bafta

| SmileCriss a răspuns (pentru xBlindBeauty):

Asta incercam sa ii explic si eu. sad
si imi spunea :
"daca lumea stie de noi doi vor aparea multe certuri, si nu vreau asta"
si nu i-am mai spus nimic, stiam ca e vrejeala. sad.

4 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Cauta-ti pe altul, baiatul asta nu e serios in privinta ta. Probabil esti pe post de manta de vreme rea, pana isi gaseste pe alta.

| SorinTudor a răspuns:

E foarte probabil ca iubitu tau sa joace la doua capete ori are pe altcineva si din asta iti dai seama din comportamentul sau ori ii este rusine cu tine happy

| VictorVictoras a răspuns:

Sincer te cam foloseste dal naiba ca nu merita cauta altul mai bine oftezi si plangi azi sa-ti fie maine bine oare vrei sa continui asa? crezi ca v-a duce la ceva bun? eu nu, asa ca lasa-l happy