| Adynutzaa a întrebat:

as dori daca puteti sa imi dati cateva idei cu surprize pentru o noapte cu iubitul meu, nu ma refer la lumanari parfumate, petale de trandafir etc.pentru ca astea le cunosc deja...as vrea ceva mai extravagant cu care sa il surprind(de la imbracaminte pana la idei practice, cele din urma fiind exprimate in limita bunului simt evident). Sunt noua pe aici dar sper din suflet sa ma ajutati.Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

1992 are drepate mai ales cu masajul:
il masezi pe spate apasand cu degetele mari de la maini de o parte si de alta acoloanei, Si cobori de sus pana la bazin si inapoi la gat.
Si eventual sa il mangai mai degraba pe spate. Astea ii cheama cheful si il relaxeaza.

| 1992 a răspuns:

Dans orintal,chiar daca nu te pricepi invata de pe net,un costum te-ar ajuta,sau costume cu stokensi si alte accesorii sandale,masaj cu uleiuri parfumate,sau cu putina frisca, miere.happy
Bafta, si sper sa ai o seara frumoasa love struck
Aporopo bine ai venit! :*

| Adynutzaa explică:

Multumesc imi plac ideile voastre...astept sa vad daca mai primesc si alte sugestiihappy...multumesc inca o data:*