| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

in seara asta m-a intalnesc cu iubitul meu, si i-am pregatit ceva foarte frumos, patul l-am facut cu petale de trandafiri, langa am pus lumanarele parfumate, dar chiar nu stiu cu ce sa ma imbrac! va rog dati-mi niste idei!

9 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Un capot scurt, sa se vada jumatate de fund si niste bikini.N-are cum sa nu tina tongue

| christinebubu a răspuns:

Mmm.cumparati o lenjerie intima frumoasa.In cazul in care nu poti, imbraca-te cu lenjerie(sutien si chiloti) de aceeasi culoare, eventual sa aiba danteluta sau sa fie din matase.si ia-ti un capotel scurt dragut deasupra.
Si nu uita, pregateste si cadabig grin.

| IMC90 a răspuns:

Nu te imbraci. Crede-ma, o sa-i placa mai mult decat restul surprizelor.

| drhotzu a răspuns:

Fii atenta: i-ati ceva lung de tot pe tine, un pardesiu, trenci, halat, si pe dedesubt NIMIC!winking asa este cel mai bine big grin

| Ina93 a răspuns:

Ia-ti o lenjerie intima.
aaa.si te si ia si o sampanie ceva de baut...

| Ina93 a răspuns:

Hmm.le lenjerie intima.
aa..si nu uita si bautura.ia o sampanie..sau un vin ceva

| hitman112 a răspuns:

La ce bun sa te imbraci? Oricum ajungi dezbracatalaughing)

| Sturlubel a răspuns:

Stai in puta goala sau ia-ti un treling, ceva acolo, oricum nu o sa observe. O sa fie atent numai la decor.