| Elena0210 a întrebat:

As dori sa-i fac o surpriza prietenului meu, sa fie ceva romantic, da nu prea am idei. Ma ajuta cineva? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai ce surpriza mai mare sa-i faci prietenului tau, decat sa-i arati iubirea si dragostea ta pentru el.Este cea mai mare surpriza de care se poata bucura un barbat.Nu cine romantice, iesiri in oras sau alte chestii.

4 răspunsuri:
| Atotstiutorul a răspuns:

Propune-i o partida in 3, sau owo, cim, cum

| neutrino a răspuns:

Propune-i o seara cu cea mai "buna" prietena a ta. Este posibil sa fii uimita de reactia lui.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imbracate in craciunita sau in ceva sexywinking Sau poti sa-l tragi de limba si sa afli fara sa-si dea seama