| visecuciocolata a întrebat:

Vreau sa ii fac o surpriza prietenului meu. ceva idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm... nu cred că e nevoie, din moment ce cea mai plăcută surpriză pentru el ar trebui să fii chiar tu.
Eu zic să ieșiți în oraș să vă uitați la un film romantic și să îl comentați, să faceți comparații plăcute cu relația voastră și filmul acela, sau vă duceți undeva într-un colț pustiu și stați, vorbiți... un loc numai al vostru.

3 răspunsuri:
| Aidan a răspuns:

Sunt mai multe feluri de suprize, de exemplu, placuta si neplacuta.
Dar zii in ce modalitate si de ce buget dispui, ca asa as putea sa iti zic sa il duci in dubai. Mai multe detalii cand pui o intrebare

| Knight_2136 a răspuns:

Te duci ii dai mamei lui cadoul si sa il puna pe birou si te semnezi. Ii cumperi un tricou sau un ceas.

| visecuciocolata explică:

Placuta, normal. El e foarte romantic si mereu ma surprinde cu ceva. Nu vreau sa ma culc cu el, nici sa cumpar ceva. Vreau sa fie mai special.