| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu sa intreb ceva. Este prima mea intrebare. Am 14 ani si am dimenisunea Penisului de 17, 5 Cm, Vreau sa stiu daca este ceva normal, si daca as putea "multumi o fata" Mentionez ca sunt virgin.

Si apropo am vazut intrebari de "ata de la penis" Vreau sa stiu ce e aia.

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Penisul nostru, Dumnezeul nostru, nu? De aia l-oi fi scris cu literă mare...
Mă rog, nu contează mărimea penisului la 14 ani, ești în plină perioadă de creștere, la 18 ani măsoar-o pentru că aia va fi dimensiunea finală. 17, 5 cm este mare. Dar dacă nu știi să îl folosești, degeaba. O fată preferă mai degrabă un penis de 10 cm care își face bine treaba decât unul de 20 care stă degeaba. Penisul tău e mare. O să mai creasă până la 18 ani, relax, ce probleme mai ai și tu.
Dacă îți decalotezi frumos penisul vei vedea în partea din spate (cea opusă vederii tale) un fel de piele care leagă capul penisului de restul penisului. Ăla e prepuțul sau ata.
În concluzie, este ceva normal, nu sunt ghicitor să îți spun dacă vei mulțumi o fată, nu îmi pasă că ești virgin, asta nu te face mai normal la cap sau mai bine informat (dovada = întrebarea). Folosește tu rigla la geometrie, șmechere, nu la măsurat scula.
Baftă

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dimensiunea este normala (peste medie).
Ata de la penis este frenul.

| Chris a răspuns:

Orice penis peste 14 cm poate satisface o femeie. Depinde ce stii sa faci cu el. Cum spune @7h30, "daca nu stii sa il folosesti, degeaba."

| AuDCul0ri a răspuns:

Dimensiunea penisului este buna, dar la varsta ta te gandesti sa satisfaci o fata? Veziti de scoala fiindca esti ink la o varsta frageda!