| emilia21 a întrebat:

Buna as vrea cateva melodii lente indiferent cine canta, vreau sa pregatesc ceva iubitului meu pentru duminica, astept parerile voastre multumesc

Răspuns Câştigător
| alinuta113 a răspuns:

Celin dion, enigma, enrique iglesias vezi pe youtube cauta si o sa gasesti ceva!

17 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

Marvin Gaye - Lets Get It On

004 - Dido - Thank You

006 - Sarah Mclachlan - Building A Mystery

016 - The Beatels - And I Love Here

018 - Wham - Careless Whisper

020 - Whitney Houston - I Will Always Love You

043 - Ricky Martin - Nobody Wants To Be Lonely

050 - Leann Rimes - How Do I Live

057 - No Doubt - Dont Speak

073 - Toni Braxton-Unbreak My Heart

097 - Celine Dion-Because You Loved Me

In principiu asta 013 - Chris Isaak-Wicked-Game:X:X::X

| Corina a răspuns:

Sunt o multime de melodii lente, dar depinde de gusturile si preferintele voastre (ex. muzica romaneasca sau straina). Trebuie precizat neaparat. Pentru inceput pot sa-ti sugerez la muzica romaneasca: Gh.Gheorghiu - Unde dragoste nu e, nimic nu e; Ducu Bertzi - Floare de colt, M-am indragostit numai de ea; Proconsul - Cerul; Bambi - Ochi caprui, Doare ca ne-am pierdut; Cargo - Daca ploaia s-ar opri; Ana Maria - Ochii tai; Ovidiu Comornic - Teiubesc, Asculta-ma, iubita mea; Esti mireasa vietii mele; Adrian Enache - O singura noapte; Holograf - Fara ea, Sa nu-mi iei niciodata dragostea, N-am iubit pe nimeni asa cum te-am iubit pe tine; Compact - Fata din vis etc. sau la muzica straina: Bryan Adams - Everything I do, Have you ever, Chris de Burgh - Always on my mind; Enrique Iglesias - Hero; Elton John - Sacrifice, Blessed, Nikita; Scorpions - Wind of change, You and I, Send me an angel; BZN - Dance, dance; Mark Anthony and Tina Arena - I want to spend my lifetime loving you, etc. Ar mai fi o multime, dar dupa cum am mai spus, depinde de preferintele fiecaruia. Sper sa-ti fie de folos. Daca da, voteaza-ma! Multumesc. Si o duminica excelenta!

| Corina a răspuns:

Draga Emilia, am si eu o intrebare pentru tine: de ce nu votezi raspunsurile primite (indiferent cum ti se par)? Lumea ti-a sarit in ajutor, care cum a putut, iar tu ai datoria sa-i votezi in orice fel. Si inca ceva: din cate am vazut, Alina nu ti-a sugerat decat doua melodii, iar tu ai spus: "Multumesc alina pentru toate melodiile scrise sunt pe gustul meu, si eu iti doresc o duminica placuta alaturi de persoana iubita!" Ori ai gresit destinatarul, ori tu prin "toate" te referi doar la 2 melodii. Oricum eu am sperat sa-ti fiu cat de cat de ajutor si deci asteptam o apreciere din partea ta pentru interesul si efortul meu. Sper sa nu te superi pentru asta. Sa fii iubita!

| emilia21 explică:

Multumesc pentru melodii sunt frumoase toate!

| emilia21 explică:

Multumesc alina pentru toate melodiile scrise sunt pe gustul meu, si eu iti doresc o duminica placuta alaturi de persoana iubita!

| adams a răspuns:

Celin Dion-Titanic, Dj aligator-Close to you*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bad boy blue /i wanna hear your heartbeat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adrian minune - intr-un colt de cimitir!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe youtube si scrie Mariah Carey si dai pe a-4-a piesa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Babi minune, dion si mai multe eu nu iti spun gandeste tu, ai si tu cap e iubitul tau doar nu e al meu ceva din cele douo o sa te ajute iti promit mai uitate si la celelalte raspunsuri De la Petrescu NICOLETA!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Shy'm-ne pars pas...si...tot si'm-reves d'enfants

| eu_6501 a răspuns:

-Emilia-Big.Big.World

| matey123ful a răspuns:

Ce categorie hahahahahahahahahahahahaha

| tulic a răspuns:

Cauta o piesa asiatica o canta J-ENTERCOM - KISS e super lenta si nu am auzit prea multa lume sa o asculte, o sa t impresioneze si clipul (il gasesti p youtube)sau alta piesa draguta lenta INNA- OARE dakmai vrei piese cauta`ma tongue

| tulic a răspuns:

Cauta o piesa asiatica o canta J-ENTERCOM - KISS e super lenta si nu am auzit prea multa lume sa o asculte , o sa t impresioneze si clipul (il gasesti p youtube)sau alta piesa dragutza lenta INNA- OARE dakmai vrei piese cauta`ma tongue

| 1245 a răspuns:

Ia laptopul si intra pe youtube si cauta melodii lente