| anonim_4396 a întrebat:

Zilele astea sunt preselectii pentru Dragobete (un fel de Balul Bobocilor) si as vrea sa stiu cum sa ma pregatesc. Astept toate parerile voastre in limita bunului simt si

1 răspuns:
| codrinaioana a răspuns:

Depinde de talente. Daca te pricepi la teatru, interpreteaza un rol cunoscut de toata lumea. Ca sa dai o nota de copilarie si simt artistic, o poti folosi pe Lizuca din Dumbrava Minunata. Daca stii sa reciti, recita ceva din Eminescu sau Shakspire. Daca stii sa canti, canta o melodie foarte cunoscuta. Sigur o sa te aprecieze. funda?happy