| cosmin_2318 a întrebat:

As vrea niste sfaturi pentru o seara romantica ma poate ajuta cineva?
Mam gandit la petale de trandafir, lumanari, o sticla de sampanie.va rog mai spuneti voi ce ar trebuie DE CE MELODII AS AVEA NEVOIE?
fetele hai dati drumu la imaginatie.Si nu numai fetele.Va multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chris brown - glow in the dark
touch and go - straight to number one
touch and go - would you
phil collins - in the air tonight
marvin gaye - sexual healing
chris isaak - wicked game
celine dion - in his touch
celine dion - pour que tu m'aime encore
mariah carey- my all
richard marx - right here waiting for you

cateva melodii care fac senzatie.
enjoy the moment happy
ps : frumos din partea ta sa pregatesti un moment special pentru ea. rar se mai gasesc tipi ca tine. felicitari happy

7 răspunsuri:
| georgegs a răspuns:

Melodi,, .de.astia.romantice.

| gheorghita a răspuns:

shayne ward - all my life :X:X:X

| Munchkin a răspuns:

Hmmmm pentru atmosfera pe care o descrii tu, melodia asta s-ar potrivi perfect: http://www.youtube.com/watch?v=iEshQf-tCJE&feature=related
Şi în rest...totul o să vină pe moment. :)

| mosu_9772 a răspuns:

O seara romantica spui...pai sa vedem cand te intalnesti cu ea ai putea sai oferi un trandafir rosu si sai spui ceva de genu,, iti daruiesc aceasta floare de o frumusete fermecatoare dar a carei frumusete se ofileste in fata frumuseti tale" apoi continua cu o plimbare romantica su cerul liber iar mai tarziu invit-o la tine acasa iar in dormitor pe pat asteapto cu o inimioara din petale o sticla de vin rosu dulce si melodi lente R&B

| overdose90 a răspuns:

Melodii ale mariah carey merg bine. a si andra mai are melodii frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, eu daca as fi in locul prietenei tale m-ar incanta foarte mult sa fii spontan, sa imi iei capul in palme si sa imi spui ca ma iubesti si ca azi nu ai stiut ce sa faci la servici pentru ca te-ai gandit la mine. Mi-ar placea sa ma mangai si sa ma asculti cu atentie si nu interesat doar de dragul de a reusi sa ma bagi in pat cat mai repede. Mi-ar placea sa imi faci o surpriza si sa imi adai ceva dulce sau poate un cadou("un cadou mi-ar spune cine esti"- ca in melodie.)Nu stiu, ceva care sa ma faca sa zambesc si sa ma faca sa ma simt bine in prezenta ta.Cam asta vor cam toate fetele.

| ThePoet a răspuns:

Nu sunt foarte bun la sfaturi de gen, dar ca melodii romantice ia majoritatea pieselor frantuzesti ale lui Joe Dassin:
Joe Dassin - Et Si Tu N'Existais Pas
Joe Dassin - À toi
Joe Dassin-L'ete İndien