| andreiandre a întrebat:

Buna as vrea sa-i dau fostei mele prietene un mesaj prin care sa-i zic sa ne impacam da numa ca nu stiu cum pentru ca ea nu mai vrea sa auda de mine si eu o iubesc prea mult ca sa o pierd da ea nu mai simte acelasi lucru pentru mine

Răspuns Câştigător
| leoaica_1036 a răspuns:

Mi-e dor de tine.In fiecare secunda ma doare absenta ta.Tu esti cea mai importanta. Iarta-ma. Vreau sa existe iar "noi"

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,daca ea nu mai simte acelasi lucru pentru tine nu cred ca are rost sa incerci sa te impaci cu ea.Te inteleg ca o iubesti si ti-e greu fara ea,dar dragoste cu sila nu merge.
MAi sunt atatea fete,nu are rost sa tanjesti si sa te umilesti pentru cineva care nu simte ce simti tu.
Fa ce vrei,daca crezi ca ea merita, trimite-i un sms in care sa ii marturisesti sentimentele care le ai pentru ea si sa iti ofere o sansa sa va impacati, dar poate e mai bine sa iti vezi de viata ta.
Cu timpul o vei uita.

| gigiro a răspuns:

Daca tie nu-ti plac ardeii usturati si parintii te obliga sa-i mananci, ce faci? Ii mananci in continuare? Daca fata nu mai vrea, asta e. trebuie sa inveti sa si pierzi in viata.

| Optimus7 a răspuns:

Fa-ti alta prietena si vei uita de ea. Spueni ca iti pare rau si ca vrei sa va impacati si ca vei fi mai bun decat esti pana acum pentru ca iubirea pentru ea te face puternic.

| CoStYn33L a răspuns:

Mesaj pe telefon?
Nu este o alegere potrivita.
Ai putea sa ii spui in fata ce simti pentru ea.
Un buchet de trandafiri + niste cuvinte alese cu inima.

| Valentin1 a răspuns:

Buna! Ai putea sa incerci sa o atragi catre tine sa ii faci complimente in fiecare zii sa o ajuti la ce poti si poate cateodata sa ii mai scrii ceva mai emotional! funda?

| happyvodka a răspuns:

Nu vreau sa de descurajez... dar nu cred ca ea mai merita atentia si mai ales iubirea ta :[ desigur poti sa-ti incerci "norocul" trimitandu-i un sms ramane de vazut poate "se va trezi" la realitate si va incepe sa te aprecieze... good luck! :]