| anonim_4396 a întrebat:

Buna as vrea sa merg si eu undeva unde sa invat sa ma bat(cum se bat aia in filme ceva de genu devon aoki)
vreau un site sau o locatie cu pret si asa mai departew
sa nu fie scump
plzz
scuze categorie

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu este bună instigarea la violență fizică și nu mai crede tot ce vezi în filmele cu bătaie.
Un sport de autoapărare (karate) dar asta nu înseamnă că trebuie să iei lumea pe stradă la bătaie și dacă o faci vei face cunoștință cu legea penală.
Mare grijă.
Pa, pa.

| Castiel a răspuns:

Lol te crez in matrix pustiu? Hello asta e viata reala, ce iti spui tu mamica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In doar a te bate nu-i nevoie de nici o stiinta sau de un sport macar.Nu-i nevoie decit de atitudine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da dar tr sa stiu cum...asa ...mrg stiti sauy nu
si @castiel ma las-o"
si in viata reala te poti bate ca in filme pentru culture te

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da eu nu vrea sa bat lumea pe strada dar in ziua de azi e bine sa stii sa te aperi plus ca eu vreau sa inv pentru mine sa ma bat ...ca devon aoki...nu karate pentru ca am fiost odata si nu ne inv nimic

| ShadowHit a răspuns:

Esti butrolling on the floor fratele meu, iti creste abilitatile, daca te pune sa dai cu pumnu nici atata nu stiirolling on the floor asa si pe mine, si practic de 6 ani, am o mas musculara cool si viteza de nici nu ma vezirolling on the floor si la dragoste si sex ma?+))) vrei so bati pe gagicata in patrolling on the floor))