| sara6 a întrebat:

Cum sa invat sa intot? plzz ajutati-ma dau funda! scuze pentru categorie

3 răspunsuri:
| Trandafiiiiiiiiiiiraș a răspuns:

Bună.
Trebuie sa urmezi un curs sau să înveți de la un profesionist(un prieten).
Pa, pa.

| alExUtZaDraGUtzICa a răspuns:

Pe mine m-a invatat o fata are deja stia sa inoae foarte bine si mi-a dat tot felul de sfaturi dar mai bine acum ca e iarna ar fi bine sa urmezi un curs sau sa iti iei o vesta sau baloane din alea care se leaga asa de maini le bagi pe maini nu stiu cum se numesc alea sunt cele mai bune.

| IngerDulce a răspuns:

Du-te la piscina cu un profesor