| Bya_9647 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu de unde pot face rost de bratari impletite/bratarile prieteniei. Le ador; x. Scuzati categoria >Funda

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu fac bratari din acestea si sunt foarte frumoasewinking daca e da-mi id-ul tau si vb pe mess

| Roxytza_1134 a răspuns:

Http://vand-bratari-impletite.hi5.com eu le fac si sunt destul de buna in asa ceva... daca vrei poti sa'mi comanzi

| adriana_1289 a răspuns:

Si eu stiu sa fac multe modele daca vrei te ajut sau daca esti din bucuresti poate iti fac eu uite id meu adytza_pufy

| codrut199 a răspuns:

Buna...incearca pe okazii.ro poate gasesti ceva! bata!

| adry91 a răspuns:

Eu stiu sa fac...aici ai mai multe modele dar pot face la comanda orice model
http://adriana.stefid.com