| εмiLч97 a întrebat:

Imi place fooarte mult sa fac accesorii...As vrea sa fac bratari.Stiu doar sa fac bratarile prieteniei, impletite...Alte tipuri de bratari stiti?happy

4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Din pacate nu

| lowfive a răspuns:

Poti sa faci bratari folosind margele sau alte materiale pe care le gasesti pe site-uri cum ar fi margelutze.ro

| Biutzu a răspuns:

Pai impletite cu margele, sau doar cu margele transparente si colorat sau cum le preferi

| AlecSa_5470 a răspuns:

Cele din fimowinking

Fimo este un fel de plastilina, care costa 7 lei pachetelul. Se modeleaza usor si pentru a se intari, trebuie sa il bagi la cuptor cam 15 minwinking...

Succeswinking!