| carmol123 a întrebat:

Buna, aseara am fost cu prietenul meu in pat si mi-a bagat degetele in vagin si azi am facut la fel si azi m-am uitat la baie si am vazut ca mi-a curs sange pe chiloti cand am dormit, insa dupa ce am facut treaba aia, m-a durut. Poate sa fie ca m-a lovit cumva sau? URGENT

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista posibilitatea ca in urma acelei ''degetici'' efectuate in graba, cu neatentie sau stangacie, ori din cauza faptului ca in himenul tau perforatia/gaurica sa fi fost foarte stramta si in urma introducerii degetului prin pielita, marginea gaurii sa se fi fisurat, lezat sau chiar rupt ceea ce a provocat o mica sangerare. Deci este foarte posibil ca in acest moment ''pasarica'' ta sa fie deflorata si din cauza acelui proces de rupere a himenului sa fi aparut acea sangerare. Multa sanatate!

| carmol123 explică (pentru corbulalbrosu):

Deci mi am rupt himenul, adica se poate spune ca nu mai sunt virgina?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru carmol123):

TU ca si fata/femeie, esti VIRGINA si ramai VIRGINA in continuare,
chiar daca HIMENUL tau a fost lezat, crapat sau partial rupt, pana in momentul in care vei intretine primul act sexual adevarat. In acest moment, daca HIMENUL tau a fost lezat, crapat sau partial rupt, inseamna ca ''PASARICA'' ta a fost DEFLORATA, ceea ce NU inseamna, sau mai bine zis NU reprezinta una si acelasi lucru cu pierderea virginitatii adica cu DEZVIRGINAREA. Sanatate!

| Passatb6 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

N-o ajutam noi?

| Andrei283 a răspuns (pentru Passatb6):

+))))))))mor te naibi ma tu in fiecare raspuns trebuie sa spui daca nu face xxx cu tine

| Passatb6 a răspuns (pentru Andrei283):

Pai daca sunt atat de tute.

| Andreeush a răspuns:

Ți-ai rupt himenul.

| carmol123 explică (pentru Andreeush):

Serios?

| carmol123 explică (pentru Andreeush):

Daca s-a rupt, tot trebuie sa ma doara? de aseara nu s-a oprit durerea

| Passatb6 a răspuns:

Ai mai avut alte acte sexuale?

Răspuns utilizator avertizat