| Anonimus247nmn13 a întrebat:

Aseara am fost toata noaptea la o prietena am stat cu ea etc etc... Nu am facut sex. Si trebuie sa merg si duminica seara tot la ea si azi mia spus ca de acum e pe rosu. Cum adica e pe rosu? laughing) rolling on the floor)) stiu cateva chestii legate de menstruatie dar ce legatura ar avea asta cu seara noastra si de ce mia spuso?laughing

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vrea să faceți prostioare...cât de greu a putut fi de înțeles asta ca fiind cea mai bună scuză a fetelor la adresa băieților.big grin

6 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Ai 13 ani?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu zic ca mai ai multe de invatat despre menstruatie

| corbulalbrosu a răspuns:

A fi pe rosu in jargon inseamna ca si la semafor ca se interzice patrunderea. Este situatia similara/la fel ca si in cazul in care femeia este la menstruatie, adica ii curge sange care are culoarea rosie si este "interzisa" penetrarea/patrunderea. Te-a avertizat ca urmeaza perioada cand penetrarea nu este permisa/indicata. Adica activitatea sexuala este stopata.

| kandaraki a răspuns:

Bai esti prost rau, citeste mai bine o carte decat sa mergi pe la fete, mai ales cand nu intelegi ce iti zic fetele.

| chakra8 a răspuns:

Adica, mai pe intelesul tau, sa nu-i bagi parul' inauntru, ca scoti ouale vopsite.

| Pentragram_Gabriel_2000 a răspuns:

Prin asta se referea ca ii vine perioada(ciclul) si probabil ca fata vrea sex iar in momentul in care "e pe rosu" nu o poate face.