| fddfhgg a întrebat:

Astazi am fost cu prietena mea cea mai buna in oras si ne.am intalnit cu fosti colegi de ai ei si baietii m.au placut. Seara cand am intrat pe contul ei de facebook pentru ca am parola ei si mai intru din cand in cand am fara ca ea sa stie si am vazut ca a vorbit cu un baiat. iar baiatul qcela ia cerut contul meu de facebook si ea ia spus ca am prieten si ca nu pot fi cu nimeni dar nu e asa si nu stiu cum sa o intreb de ce a facut asta ca sa nu se supere ca am intrat pe contul ei. pareri va rog funda

11 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata de ce corespondenta personala trebuie sa ramana...personala. Ea este invidioasa pe succesul pe care l-ai avut in fata baietilor intalniti in oras.

| Green66 a răspuns:

Se pare că prietena ta cea mai bună nu e chiar așa de bună... shame on you

| NYK4u a răspuns:

Tre sa dai de el, si sa va baga-ti in seama.Restul vine de la sine.Si posibil sa nu se supere nici prietena ta.

| Mădălllinna a răspuns:

Posibil ca il place pe acel baiat...si nu ar fi suportat ideea de a il stie pe baiatul care il adora cu prietena ei.
DIn gelozie si invidie. dar daca sunteti asa bune prietene lucurile acestea nu ar fi trebuit sa le tine-ti ascunse. happy Adica. indiferent de situatie trebuia sa iti spuna de acel baiat si sa fie sincera cu tine, sa iti spuna ca il place..etc.

| SakuraTheCherryBlossom96 a răspuns:

Ori e il place ea pe baiatul respectiv ori considera ca nu-i de tine.Incearca sa vorbesti cu ea. Daca sunteti prietene bune cred ca nu se va supara.

| devor a răspuns:

Poate ii place de el si din cauza nu suporta ideea sa il vada cu tine

| badearazvan a răspuns:

Daca tie iti place de el pot sa ii dai tu add pe fb si sa vorbesti cu el

| AKaze a răspuns:

Si nu stia si el ca poti sa cauti in prietenii prietenilor? Pai, fa tu asta. Da-i add tipului si vezi care-i treaba.

| AlexandruAlx20 a răspuns:

Te-ai gandit ca poate tipu vrea doar sex si prietena ta tine la tine si nu vrea sa te bagi cu toti papagali?

| Alecssandra12345 a răspuns:

Foarte urat din partea ei asta inseamna ca este invidioasa pe tine si ca ii place baiatul respectiv... poti sa ii spui ca ai intrat din curiozitate sa iti vizitezi profilul tau sa vezi daca iti mai apar niste prietenii in lista sau geva de genu ..sau mai bine ar fi sa ii spui adevarul pentru ca minciuna are picioare scurte intreab-o de ce a reactionat asa si daca ii place tipul respectiv!

| fddfhgg explică:

Dar daca credea ca nu e pentru mine crred ca imi spunea