| papushoi a întrebat:

bisexualitatea este ceva normal? de exemplu daca te-ai simti atrasa de o fata (pentru fete) ce ai face?

5 răspunsuri:
| bOse a răspuns:

Da e normal, dar pacat de tine ca esti draguta.

| Onitzz a răspuns:

Pai daca ai avut relatii sexuale ineseamna ca esti cam bi.
nu stiu ce sa spun.pe mine m-am cam speriat lucrurile de genul asta si sincer si mie mi-a placut o fata dar nu am ajuns la relatii sexuale ci a fost o admiratie. laughing
tu fa ce crezi dar gandeste-te la consecinte si la ce vor spune parintii tai big grin

| papushoi explică:

Nu stiu daca ma simt bi. dar imi place de o fata si chiar am avut relati sexuale...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te simti bisexuala? Iti plac fetele? Da-ne detalii ca sa te putem ajuta!

| MxdDeea a răspuns:

Da e normal. pai as merge la ea si i-as spune adv.