| Andrei7447 a întrebat:

cam de o saptamana m-am despartit de prietena mea si nu o pot uita, inca o iubesc... dar nu cred ca vrea sa ne impacam.
Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O poti iubi in continuare...

| SebastianCMT a răspuns:

Poti sa ii explici sa o inviti in oras si sa ii explici asta e singura solutie.

| lalayasmi a răspuns:

Ai putea sa ii spui ca tu inca nu ai uitat-o si vrei sa va impacati daca nici asa nu vrea atunci inseamna ca nu te-a placut niciodata si are pe altul sau nu vrea sa te vada catva timp dar dupa inca o saptamana ii va trece iti spun sigur si daca chiar o iubesti arata-i asta prin metode gen o floare sau o poezie fa ce crezi ca e mai bine!

| Roxana_Duta_1993 a răspuns:

Incearca sa ai o discutie cu ea si sa ii spui ca inca o mai iubesti si simti ceva pentru ea... exprimati sentimentele si poate o sa te inteleaga